Charles Hedger

21. června 2007 v 10:35

Nástroj:

Kytara

Datum narození:

18. září 1980

Oblíbené kapely:

Enslaved, Emperor, Metallica, Devil Doll, Mahler, Wagner, Astral Projection, Shostakovich, Rakhmaninov, Bach, John Williams, Pantera, Danny Elfman, Grieg, Marduk, Falkenbach, Symphony X.

Oblíbené filmy:

"Star Wars, Indiana Jones, Two Brothers. Všechno dětské filmy, co? Tak se držte, ok Excalibur, Ran, Stewie Griffin the Untold Story, Scum, zřejmě."

Koníčky:

Vojenská historie, magie, četba knih Nietzscheho, Petra Carolla, Schopenhauera a La Veye.

Nemá rád:

Počítače, vládu která nevládne, jeho kočky se svými stupidními chlupatými obličeji. Lidi kteří si myslí že anagramy jsou zábavné. Hodně je nesnáší.

Oblíbené jídlo/pití

Nejlepší koňak, Jaegermeister, maso a křepelčí vajíčka. Vše smíchané do velkého džbánu.

Biografie

Začal se zajímat o hudbu velice brzy. Když mu bylo 13 let, jeho bratr mu dal kopii kazety místní kapely, kde hráli někteří jeho kamarádi, demo se jmenovalo The Principle od Evil Made Flesh, od tehdejších zelenáčů Cradle of Filth. V patnácti letech dostal první kytaru a naučil se nějaké rify s pomocí souseda Paula Allendera. Poté co se naučil dost o hraní na kytaru, v devatenácti letech se rozhodl zabývat se hlavně hraním a přestal chodit na universitu kde studoval psychologii. Přestěhoval se do Londýna, kde byl přijat na Guitar Institute.
Následujícího roku zemřel jeho bratr, Charlese to ovlivnilo do takové míry, že se rozhodl pokračovat ve své kariéře kytaristy pro poctu bratrovi. Později založil kapelu End of Invention, kde hrál hlavní kytaru a zpíval. Také začal dávat lekce kytary na Colchester Institute a začal studovat orchestr a kompozici.
V roce 2005 dostal nabídku vzít místo po Dave Pybusovi, který si dal krátkou přestávku v roce 2005. Přijal ji a hrál s nimi na baskytaru na jejich tour 2005.
Obrázek Charlese
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama