Paul Allender

21. června 2007 v 10:34

Nástroj:

Kytara

Datum narození:

17. listopadu 1970

Místo narození:

Colchester, Anglie.

Předešlé působiště:

Blood Divine, Primal Slave

Oblíbené kapely:

Destruction, Annihilator, Agent Steel, Black Sabbath, Gillan, Dio, Razor, Dark Throne, Hanzel und Gretyl, Rammstien, Exhorder, 3 Inches of Blood, Emperor, Judas Priest, Megadeth, Motörhead, Satyricon, Dark Angel, Joe Satriani, Immortal, Iron Maiden, Impaled Nazarene, Al Dimeola plus Jazz a klasická hudba.

Oblíbená deska:

Painkiller (Judas Priest)

Oblíbený film:

Evil Dead, Bram Stokers Dracula, Brotherhood of the Wolf, Fright Night, Children of the Corn, The Descent, Hellboy, Constantine, The Chronicles of Riddick, Pitch Black, The Prodigal son, Silent Hill, Team America (World Police), The Ring a hodně se mu líbí filmy s těmi blbými efekty.

Oblíbené jídlo a nápoj:

Dříve napsal: Cokoliv poživatelného, nyní: Cčokoládu, opékané večeře, Indické jídlo (nic extra kořeněného), prasečí srdce a vařené nožičky, Liver (?) a slaninu s s fenyklovými semínky... a jakékoli mořské plody. Guinness, vodu, Earl Grey a zelený čaj, "Black sheep" a "Hobgoblin ale"

Nápoj:

CGuiness

Největší trapas:

"Dostat do koulí"

Nemá rád:

Smrad hovna, opékané večeře, špatné mravy a nepořádnost, lidi bez disciplíny, lenochy, lidi bez práce a všechny kdo mu zkříží cestu.

Koníčky:

Počítačová animace, výtvarnictví, vytváření DVD.

Disciplíny:

Wing Chun, 7 Star Praying Mantis, Yoseikan karate, Dim mak, práce.

Biografie

V šesti letech mu otec představil Martial Arts což pro něho vedlo k jistému životnímu stylu pro něho a zázemí kde vyrůstal. Ve čtrnácti letech dostal první kytaru, ale hrát přerušovaně, protože trénink byl jeho hlavní prioritou.
Jeho hudební kariéra začala s CoF v roce 1992 do 1996, kdy odešel a založil kapelu se jmnénem The Blood Divine, která hrála do roku 1997. V roce 1998 se mu začal líbit jiný druh hudby, proto založil kapelu Primary Slave a v roce 2000 podepsali smlouvu na nahrávání a před těsně zpíváním dostal nabídku opět se připojit k CoF
Obrázek Paula
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama