Září 2007

Within Temptation

29. září 2007 v 8:03 KAPELY A JEJICH VZNIK
Od outsiderů z metalového undergroundu až k postavení mezinárodních hvězd - tak by se dala zjednodušeně popsat prozatím jedenáctiletá historie nizozemské skupiny Within Temptation. Skupiny, která už celosvětově prodala jeden a čtvrt milionu nosičů se svými nahrávkami a za pár dní, přesně 12. března, vyrukuje s novou řadovou deskou The Heart Of Everything. Ještě o týden dřív ale vychází první singl What Have You Done, na kterém hostuje zpěvák amerických Life Of Agony, charismatický Keith Caputo.

Prvním počinem Within Temptation, které založili kytarista Robert Westerholt a zpěvačka Sharon den Adel (jedna úsměvná vzpomínka: tuším v roce 1999 jsem čekal na pivo v zákulisí festivalu Dynamo North Power Jam v Litoměřicích a půvabná Sharon stála spořádaně a trpělivě v poměrně dlouhé frontě hned za mnou...), byla v roce 1997 u malé nezávislé firmy vydaná deska Enter. Nahrávka v duchu tehdy progresivního gothic/doom metalu si ihned obtočila kolem prstu vyznavače této podmanivé náladotvorné hudby, ale nezdálo se, že by Within Temptation někdy výrazně překročili hranice pomyslného metalového ghetta.

Jaký to omyl! Na konci roku 2000 vydané druhé, melodičtější i jaksi atmosféričtější album Mother Earth a z něj vyňatý singl Ice Queen znamenaly mocný průlom do oficiální nizozemské hitparády. A třetí, prozatím jasně nejúspěšnější deska The Silent Force (2004) soubor katapultovala do žebříčků v celé řadě evropských zemí a Within Temptation uchvátili posluchače například i v Turecku, Japonsku nebo Austrálii.

Bite Fight

27. září 2007 v 22:03 | Novaciny |  VEDLEJŠÍ
Nabídka postavy: 32 lvl na serveru 2 a je v 8 nejlepsim clanu rasa upir www.bitefight.cz Cena: 100kč (ve formě dvou sms) SE zájemci se ihned pokud to bude možné domluvíme

Foki

15. září 2007 v 9:46 | Novaciny |  SEZNAM METAL-SHOPŮ

PunkStore

13. září 2007 v 12:39 | novaciny |  SEZNAM METAL-SHOPŮ
samozřejmě i rockstore a metalstore.. viz. stránky

MetalShop

13. září 2007 v 12:32 | Novaciny |  SEZNAM METAL-SHOPŮ
Metal Shop je klasika.

Nosferatu

13. září 2007 v 12:29 | Novaciny |  SEZNAM METAL-SHOPŮ
Nosferatu je docela dobrej shop.Zboží maj dobrý ale trošku dražší jinak jsou super.Navíc tu nakupojou i CoF

Slavili jsme 10 000 návštěv

11. září 2007 v 17:30 | Novaciny
Už od června roku 2006 s krásným koncovým číslem 6 :-) můžete navševovat naše stránky.A tak jednoho dne se to stalo - počitadlo hlásilo 10 000 lidiček co se knám přišlo čumnout.Inu a to už stojí za potlesk.jestli myslíte že ne skuste se podívat na www.midas.blog.cz na počitadlo je v rubrice nezarazeno.Tento blog chtěl soupeřit s naším jak to ale dopadlo se přesvěčte sami.
Samotná oslava nebyla moc velká cinkly jsme si půllitrem popřáli hodně štestí a to bylo všechno.
Novaciny

Videoklipy Cradle of Filth

11. září 2007 v 17:12
Přináším vám pár klipoušů který jsem našel na netu.....
TEMPTATION
NYMPHETAMINE
SCORCHED EARTH EROTICA
NO TIME TO CRY
BABYLON A.D.
MANNEQUIN
..MOŽNOST SPOLUPRÁCE STÁLÁ !!!
JO A TED NECO NA CO BY SE NEMELI KOUKAT SKALNÍ FANDOVÉ CoF !!!
PARODIE- CoF: MY HUMPS